Výsledky den Bohémů 25.5.2019

kategorie 2014 – mladší:
50m 50m př. Skok daleký Hod míčkem 250m
dívky: 1.místo Lužná Tereza 2014 13,58 15,74 157 6,70 01:11,2
2.místo Marková Radka 2014 11,95 15,89 131 5,30 01:48,6
3.místo Barochová Barbora 2014 12,17 18,36 172 0,90 01:14,4
4.místo Hrňová Eliška 2014 13,83 17,64 130 4,70 01:29,8
5.místo Lajblová Adéla 2015 14,21 20,36 147 3,75 01:30,1
6.místo Vaňková Hana 2015 21,86 25,55 104 2,70 02:05,7
chlapci: 1.místo Polcar Matouš 2014 10,45 13,11 198 10,50 01:06,2
2.místo Zamogylnyi Alexander 2014 12,11 16,08 146 6,78 01:12,7
3.místo Veiberg Miroslav 2016 13,30 20,42 143 7,10 01:28,7
4.místo Kalivoda Oliver 2015 14,49 17,05 154 5,05 01:30,3
kategorie 2012 – 2013:
50m 50m př. Skok daleký Hod míčkem 250m
dívky: 1.místo Janíková Eliška 2013 9,77 11,39 250 9,20 00:56,7
2.místo Veibergerová Sofie 2013 10,24 13,27 254 10,20 01:05,7
3.místo Schubertová Ella 2013 10,02 13,36 197 5,80 01:00,8
chlapci: 1.místo Šupol Michal 2012 9,21 10,58 257 15,90 00:52,2
2.místo Šimek Robin 2012 9,52 11,39 261 13,80 00:55,6
3.místo Nowak Tomáš 2012 9,64 11,17 260 15,50 01:04,1
4.místo Zuščík Matyáš 2013 10,55 12,21 230 9,80 01:05,1
5.místo Drnec Tobiáš 2013 11,05 13,27 174 8,40 01:05,8
6.místo Vlček Pavel 2013 11,74 15,11 113 6,50 01:09,0
kategorie 2010 – 2011:
60m 50m př. Skok daleký Hod míčkem 500m
dívky: 1.místo Charvátová Zuzana 2011 10,52 12,21 308 13,10 02:00,8
2.místo Nováková Linda 2011 10,74 11,92 267 9,10 01:56,5
3.místo Opletalová Viktorie 2010 10,45 12,42 250 13,80 02:08,8
4.místo Ptáčníková Petra 2011 11,36 12,89 261 11,65 02:01,3
5.místo Bechynská Marie 2010 11,77 14,95 258 22,00 02:11,7
6.místo Kořánová Nikola 2010 12,36 14,77 243 9,70 02:36,6
7.-9. místo Šmídová Petra 2011 12,30 15,83 189 6,75 02:50,8
7.-9. místo Šťastná Tereza 2011 12,80 18,08 230 8,10 02:31,1
7.-9. místo Barochová Sofie 2011 12,70 16,33 207 6,10 02:29,1
chlapci: 1.místo Janík Vojtěch 2010 9,99 11,55 312 14,50 01:50,0
2.místo Smek Pavel 2010 10,45 11,74 290 21,10 01:50,1
3.místo Karas Petr 2010 10,24 12,08 310 21,05 01:56,1
4.místo Florián Josef 2010 11,11 13,80 272 27,35 02:11,9
5.místo Nowak Vojtěch 2010 10,42 12,70 297 19,30 01:58,6
6.místo Mencl Lukáš 2010 11,02 13,77 274 13,30 01:53,2
7.místo Novotný David 2011 11,55 14,83 276 17,40 02:15,0
8.místo Šmíd Waldemar 2011 11,64 14,99 220 7,30 02:15,4
9.místo Hnitka Dominik 2011 11,77 15,49 250 7,20 02:28,9
kategorie 2008 – 2009:
60m 50m př. Skok daleký Hod míčkem 500m
dívky: 1.místo Koňariková Lucie 2009 9,52 11,08 340 16,20 01:48,4
2.místo Harajdová Nella 2009 10,34 12,11 360 23,90 01:59,7
3.místo Ullrichová Barbora 2009 9,89 11,30 320 21,10 01:54,6
4.místo Hospodářská Pavla 2009 10,92 12,95 285 15,80 02:20,0
5.místo Šmídová Natálie 2009 12,30 13,99 300 13,80 02:03,0
6.místo Benešová Barbora 2008 11,70 13,42 240 13,60 02:11,1
7.místo Šichová Sofie 2009 11,74 13,24 260 13,60 02:18,5
8.místo Rajtmajerová Anna 2009 12,1 13,64 265 17,30 02:30,5
9.místo Patrasová Anna 2009 11,76 13,89 281 11,00 02:27,7
chlapci: 1.místo Sedlák Václav 2008 10,11 11,70 340 28,80 01:59,0
2.místo Koníček Eliáš 2008 10,67 11,89 350 20,95 01:58,0
3.místo Mottl Josef 2008 10,83 12,21 299 23,00 02:04,6
4.místo Šmíd Erik 2008 11,39 12,77 290 9,20 02:13,5
5.místo Vlček Petr 2008 11,95 13,24 210 20,90 02:45,2
6.místo Zamogylnyi Oleksi 2009 12,30 13,74 250 20,00 02:24,1
kategorie 2007 – starší:
60m 50m př. Skok daleký Hod míčkem 1.000m
dívky: 1.místo Baránková Magdaléna 2007 9,80 12,33 310 25,20 04:00,1
2.místo Kuviková Markéta 2007 10,05 12,39 240 19,00 04:27,0
3.místo Novotná Kamila 2007 10,45 12,74 282 17,25 05:14,5
4.místo Kořánová Klára 2007 16,30 13,39 273 20,10 05:18,6
5.místo Štěpánková Karolína 2007 10,45 14,55 265 11,90 04:30,8
6.místo Sedlmayerová Karolína 2006 10,45 13,08 230 16,00 04:43,4
chlapci: 1.místo Staněk Jan 2003 8,27 9,42 420 24,90 03:43,9
2.místo Musil Jakub 2006 9,30 11,30 366 36,10 03:47,7
3.místo Kuvik Petr 2006 9,99 11,36 306 33,70 04:45,0
4.místo Kalivoda Kryštof 2007 10,21 11,61 338 33,30 04:30,4
5.místo Bešík Filip 2006 12,14 12,39 280 28,60 05:31,1